جزییات کتاب Key Topics in Otolaryngology 2019

طبقه : گوش و حلق و بینی

مباحث اصلی در گوش و حلق و بینی

Key Topics in Otolaryngology 2019

Key Topics in Otolaryngology 2019 - گوش و حلق و بینی

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

3132404772-9780071847643

قطع:

رحلی

ناشر:

Thieme

تعداد صفحات:

504

سال و نوبت چاپ:

3rd Edition-2019

نوع جلد:

هارد

قیمت خرید کتاب : 999,200 تومان

قیمت خرید کتاب : 700,000 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 150,000 تومان

جزییات بیشتر :

The long and eagerly awaited third edition of this popular and compact textbook is here.

Often labelled an "exam bible" in its previous editions, Key Topics in Otorhinolaryngology provides a concise yet comprehensive overview that clinical students and trainees alike can use. It will serve as an ideal introduction to ENT and also prove to be a valuable revision aid for ENT examinations.

Conceived and edited by three very knowledgeable and highly respected ENT surgeonsfrom the UK with a wealth of examining experience and an in-depth understanding of the British, European, and International examination formats and contents.

Key Features:

  • Contents organised alphabetically in manageable sized chapters, covering individual topics in a systematic style with great clarity.
  • Liberally updated to reflect new developments in the field – with 21 new chapters, and inclusive coverage of all sub-specialties in the discipline.
  • An ideal introduction to the specialty for medical students, and an accessible source of reference for general practitioners and junior doctors covering ENT.
  • It is insightful and succinct, whilst providing sufficient detail to be used as a valuable revision aid for those studying for post-graduate examinations in Otolaryngology and Head & Neck Surgery.

Key Topics in Otolaryngology is certain to become a much-used reference for students, primary healtcare physicians and surgical trainees alike.

 

 

 

 

نسخه سوم طولانی و مشتاقانه منتظر این کتاب درسی محبوب و کم حجم در اینجا است.

مباحث اصلی در جراحی زیبایی بینی یک کتاب مقدس امتحان را در نسخه های قبلی خود نشان می دهد ، یک مرور کلی اما جامع را ارائه می دهد که دانشجویان بالینی و کارآموزان نیز می توانند از آن استفاده کنند. این یک معرفی ایده آل برای گوش و حلق و بینی و همچنین اثبات شده است که یک نسخه تجدید نظر ارزشمند برای امتحانات گوش و حلق و بینی است.

توسط سه جراح بسیار دانشمند و بسیار محترم ENT از انگلستان با تجربه فراوان در زمینه امتحان و درک عمیق از قالب ها و محتویات معاینه انگلیسی ، اروپایی و بین المللی ، فهمیده و ویرایش شده است.

ویژگی های اصلی:

    مطالب به صورت حروف الفبا در فصل های با اندازه قابل مدیریت سازماندهی می شوند و مباحث فردی را با سبکی منظم و با وضوح عالی پوشش می دهند.
    به طور کلی به روز شده است تا منعکس کننده تحولات جدید در این زمینه باشد - با 21 فصل جدید و پوشش فراگیر کلیه تخصص های فرعی در این رشته.
    معرفی ایده آل در مورد تخصص ویژه دانشجویان پزشکی و یک منبع مرجع در دسترس برای پزشکان عمومی و پزشکان جوان که پوشش گوش و حلق و بینی را شامل می شوند.
    این روشنگری و مختصر است ، ضمن اینکه جزئیات کافی را ارائه می دهد تا به عنوان یک نسخه تجربی ارزشمند برای کسانی که در امتحانات بعد از فارغ التحصیلان در جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن مورد استفاده قرار می گیرند ، ارائه شود.

مباحث اصلی در Otolaryngology به عنوان یک مرجع بسیار استفاده شده برای دانشجویان ، پزشکان healtcare اولیه و کارآموزان جراحی تبدیل می شود.

خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 2091 مرتبه

محصولات مشابه