جزییات کتاب Dysphagia: Clinical Management in Adults and Children 2021

طبقه : داخلی

مدیریت بالینی دیسفاژی در بزرگسالان و کودکان

Dysphagia: Clinical Management in Adults and Children 2021

Dysphagia: Clinical Management in Adults and Children 2021 - داخلی

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

ISBN-13: 978-0323636483 ISBN-10: 0323636489

قطع:

رحلی

ناشر:

Mosby

تعداد صفحات:

400

سال و نوبت چاپ:

3rd Edition-2021

نوع جلد:

هارد

قیمت خرید کتاب : 699,200 تومان

قیمت خرید کتاب : 490,000 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 150,000 تومان

جزییات بیشتر :

Master the evaluation and treatment of swallowing disorders! Dysphagia: Clinical Management in Adults and Children, 3rd Edition provides the information you need to diagnose and manage dysphagia in patients of all ages. Emphasizing evidence-based practice, this complete resource covers topics from esophageal disorders to respiratory and iatrogenic disorders. This edition adds a new Aging and Dysphagia chapter and is updated with the latest research and advances in dysphagia management. Written by speech-language pathology educators Michael E. Groher and Michael A. Crary, this guide helps you develop clinical reasoning skills and learn today’s best practices in dysphagia management.

  • Learning features include chapter outlines, learning objectives, and bullet-point summaries in each chapter, helping you focus on and master key content.
  • Emphasis on evidence-based practice prepares you to make and then properly support your diagnostic and treatment decisions.
  • Case histories promote critical thinking in realistic clinical situations.
  • Critical thinking questions help you assess your knowledge and reinforce understanding of the material.
  • Video clips on the Evolve companion website depict a range of swallowing disorders.
  • NEW! Aging and Dysphagiachapter examines the increasing evidence that older persons living at home may be at risk for dysphagia without any overt underlying disease.
  • UPDATED!Treatment for Adults chapter is thoroughly revised.
  • NEW!Clinical Pearls highlight key information that you need to know to prepare for the clinical setting.
  • UPDATED content andreferences throughout reflect the latest research in the field.

 

 

بر ارزیابی و درمان اختلالات بلع مسلط شوید! دیسفاژی: مدیریت بالینی در بزرگسالان و کودکان ، ویرایش سوم اطلاعاتی را که شما برای تشخیص و مدیریت دیسفاژی در بیماران در هر سنی نیاز دارید ، فراهم می کند. با تأکید بر عملکرد مبتنی بر شواهد ، این منبع کامل موضوعاتی از اختلالات مری گرفته تا اختلالات تنفسی و یاتروژنی را پوشش می دهد. این نسخه فصل جدید پیری و دیسفاژی را اضافه می کند و با جدیدترین تحقیقات و پیشرفت های مدیریت دیسفاژی به روز می شود. این راهنما که توسط مربیان آسیب شناسی گفتار زبان مایکل ای. گروهر و مایکل ا. کرایر نوشته شده است ، به شما کمک می کند مهارتهای استدلال بالینی را توسعه داده و بهترین روشهای امروزی را در مدیریت دیسفاژی یاد بگیرید. ویژگی های یادگیری شامل رئوس مطالب فصل ، اهداف یادگیری و خلاصه های مهم در هر فصل است که به شما در تمرکز و تسلط بر محتوای اصلی کمک می کند. تأکید بر عمل مبتنی بر شواهد شما را برای تصمیم گیری و سپس حمایت صحیح از تصمیمات تشخیصی و درمانی آماده می کند. تاریخچه موارد ، تفکر انتقادی را در موقعیت های بالینی واقع گرایانه ترویج می دهد. س questionsالات تفکر انتقادی به شما کمک می کند دانش خود را بسنجید و درک مطلب را تقویت کنید. کلیپ های ویدئویی در وب سایت همراه Evolve طیف وسیعی از اختلالات بلع را به تصویر می کشد. جدید! فصل پیری و دیسفاژی شواهد فزاینده ای را نشان می دهد که افراد مسن که در خانه زندگی می کنند ممکن است در معرض خطر دیسفاژی بدون هیچ بیماری زمینه ای آشکار باشد به روز شده! فصل درمان بزرگسالان کاملاً تجدید نظر شده است. جدید! مرواریدهای بالینی اطلاعات کلیدی را که باید برای آماده سازی برای شرایط بالینی بدانید ، برجسته می کنند. مطالب و منابع به روز شده در آخرین بازتاب آخرین تحقیقات در این زمینه است.

خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 2199 مرتبه

محصولات مشابه
1,999,200 تومان
150,000 تومان