جزییات کتاب Laser Techniques in Ophthalmology: A Guide to YAG and Photothermal Laser Treatments in Clinic

طبقه : چشم

تکنیک های لیزر در چشم پزشکی: راهنمای درمان های YAG و لیزر فتوترمال در کلینیک

Laser Techniques in Ophthalmology: A Guide to YAG and Photothermal Laser Treatments in Clinic

Laser Techniques in Ophthalmology: A Guide to YAG and Photothermal Laser Treatments in Clinic - چشم

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

9781000538410

قطع:

رحلی

ناشر:

‎CRC Press

تعداد صفحات:

210

سال و نوبت چاپ:

1st Edition 2022

نوع جلد:

هارد_سیمی

قیمت خرید کتاب : 950,000 تومان

قیمت خرید کتاب : 665,000 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 150,000 تومان

جزییات بیشتر :

 

 

This is a practical guide to using lasers in the Eye clinic and includes all commonly performed Lasers for a range of ocular conditions. It uses multiple illustrations of real-life fundus photographs, FFA images, OCT images and digitally modified retinal images to simplify learning the fundamentals of laser physics and physiology, laser safety and an overview of the variety of ophthalmic lasers in current use. It standardizes Laser procedures and serves as a reference guide for Ophthalmic trainees learning the technique that can be transferred to their clinical practice. The book simplifies understanding of Ophthalmic Lasers and answers common questions of how and why things are done.

Key Features

• Emphasizes on Nd-YAG Laser, Lasers in Glaucoma and Photothermal Lasers for Retinal Pathology, with clarity on techniques and pearls on dealing with common laser related issues that come with experience.
• Provides content in a Q&A format which is ideal as a lesson from trainer to trainee and answers all the doubts and laser related questions a trainee may have and aids their learning and progression to performing Lasers safely and independently.
• Uses digitally modified images with bullet points and reference text boxes, making the content user friendly and easy to understand.

 

 

 

 

 این یک راهنمای عملی برای استفاده از لیزر در کلینیک چشم است و شامل تمام لیزرهای معمولی است که برای طیف وسیعی از شرایط چشمی انجام می شود. از تصاویر متعددی از عکس‌های فوندوس واقعی، تصاویر FFA، تصاویر OCT و تصاویر شبکیه اصلاح‌شده دیجیتالی برای ساده‌سازی یادگیری اصول فیزیک و فیزیولوژی لیزر، ایمنی لیزر و مروری بر انواع لیزرهای چشمی در حال حاضر استفاده می‌کند. این روش‌های لیزر را استاندارد می‌کند و به عنوان یک راهنمای مرجع برای کارآموزان چشم پزشکی عمل می‌کند که تکنیک‌هایی را می‌آموزند که می‌تواند به عمل بالینی آنها منتقل شود. این کتاب درک لیزرهای چشمی را ساده می کند و به سؤالات رایج در مورد چگونگی و چرایی انجام کارها پاسخ می دهد. ویژگی های کلیدی • بر لیزر Nd-YAG، لیزر در گلوکوم و لیزرهای فتوترمال برای آسیب شناسی شبکیه، با وضوح تکنیک ها و مرواریدها در برخورد با مسائل رایج مرتبط با لیزر که با تجربه به دست می آیند، تأکید دارد. • محتوایی را در قالب پرسش و پاسخ ارائه می دهد که به عنوان یک درس از مربی به کارآموز ایده آل است و به تمام شبهات و سوالات مرتبط با لیزر که ممکن است یک کارآموز داشته باشد پاسخ می دهد و به یادگیری و پیشرفت آنها در انجام لیزرها به صورت ایمن و مستقل کمک می کند. • از تصاویر اصلاح شده دیجیتالی با نقاط گلوله و جعبه های متن مرجع استفاده می کند، که محتوا را کاربر پسند و قابل درک می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, usmle, usmleiran, usmle ایران, مرکز تخصصی usmle در ایران, 2021, 2022, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 53 مرتبه

محصولات مشابه