جزییات کتاب Speroff Clinical Gynecologic Endocrinology and Infertility 2 Vol 2020

طبقه : زنان و مامایی

غدد درون ریز و نازایی زنان و زایمان اسپیروف

Speroff Clinical Gynecologic Endocrinology and Infertility 2 Vol 2020

Speroff  Clinical Gynecologic Endocrinology and Infertility 2 Vol  2020 - زنان و مامایی

مشخصات کتاب

ISBN (شابک):

9781451189766-1451189761

قطع:

رحلی

ناشر:

LWW

تعداد صفحات:

1488

سال و نوبت چاپ:

Ninth Edition-2020

نوع جلد:

هارد

قیمت خرید کتاب : 769,440 تومان

قیمت خرید نرم افزار : 89,200 تومان

جزییات بیشتر :

One of the world's most widely read gynecology texts for nearly 50 years, Speroff ’s Clinical Gynecologic Endocrinology and Infertility provides a complete explanation of the female endocrine system and offers practical guidance for evaluation and treatment of common disorders. In this fully revised ninth edition, the editorial and author team from Yale School of Medicine have assumed the reins of Dr. Speroff’s landmark work, retaining the clear, concise writing style and illustrations that clarify and explain complex concepts. This classic text remains indispensable for students, residents, and clinicians working in reproductive endocrinology and infertility, bringing readers up to date with recent advances that have occurred in this fast-changing field.
 

Remains the definitive text on reproductive endocrinology, offering authoritative coverage of reproductive physiology, clinical endocrinology, contraception, and infertility.

Contains two new chapters on transgender medicine and fertility preservation.

Features many full-color illustrations, algorithms, and tables throughout.

Retains Dr. Speroff’s clear, user-friendly writing style while ensuring content is up to date with today’s best clinical practices.

 
Enrich Your eBook Reading Experience

Read directly on your preferred device(s), such as computer, tablet, or smartphone.

Easily convert to audiobook, powering your content with natural language text-to-speech.

یکی از متون زنان و زایمان که تقریباً 50 سال است که به طور گسترده در دنیا خوانده می شود ، غدد درون ریز و جراحی زنان و زایمان کلینیکی Speroff توضیح کاملی در مورد سیستم غدد درون ریز زنان ارائه می دهد و راهنمایی های عملی را برای ارزیابی و درمان اختلالات شایع ارائه می دهد. در این نسخه نهم که به طور کامل تجدید نظر شده است ، تیم تحریریه و نویسنده از دانشکده پزشکی ییل دست به دست هم دادند که دکتر اثر برجسته Speroff ، با حفظ شیوه نوشتن روشن و مختصر و تصویرهایی که مفاهیم پیچیده را روشن و توضیح می دهد. این متن کلاسیک برای متخصصین  و پزشکان شاغل در غدد درون ریز تولید مثل و ناباروری ضروری است و خوانندگان را با پیشرفت های اخیر که در این زمینه با سرعت زیاد اتفاق افتاده است به روز می کند.

 

    متن قطعی در مورد غدد درون ریز تولید مثل را ارائه می دهد ، و این امکان را برای شما فراهم می کند که معتبر از فیزیولوژی تولید مثل ، غدد درون ریز بالینی ، پیشگیری از بارداری و ناباروری باشد.
    شامل دو فصل جدید در مورد داروهای ترنسند و حفظ باروری است.
    دارای بسیاری از تصاویر ، الگوریتم ها و جداول تمام رنگی در تمام طول است.
    دکتر را حفظ می کند شیوه نوشتن واضح و کاربر پسند Speroff در حالی که اطمینان می دهد محتوا با بهترین روشهای بالینی امروز به روز است.

 

خريد کتاب پزشکي با تخفيف, usmle step 1 books, usmle step 2 books, usmle step 3 books, امتحانات کانادا و استراليا و امريکا , آزمون هاي پزشکي خارج از کشور, مديکال بوک, کتاب رفرنس پزشکي, دانلود کتاب پزشکي, انتشارات کتب پزشکي, انتشارات پزشکي

بازدید : 1356 مرتبه

محصولات مشابه
299,200 تومان
49,200 تومان
Part 2 MRCOG: 500 EMQs and SBAs 2019 - زنان و مامایی
249,200 تومان
49,200 تومان